+48 723 998 331 kontakt@webinaria24.pl

koszty-szkolenia

Wydajność kosztowa. Za co płacisz? W zależności od przyjętego modelu opłacasz: dostęp do platformy webinaryjnej w formie abonamentu lub korzystasz z mojego dostępu, eksperta merytorycznego – to z tą osobą spotkają się uczestnicy webinarium, przygotowania, realizację i montaż nagrania. Nie płacisz za: salę szkoleniową/ konferencyjną, catering, hotel, przejazdy, drukowane materiały szkoleniowe.

Wygoda użytkowania – zarówno Ty, zaproszeni eksperci jak i uczestnicy webinarium, możecie umościć się w ulubionym fotelu, z kubkiem herbaty pod ręką i uczestniczyć w wirtualnym spotkaniu z każdego miejsca globu, pod jednym warunkiem – posiadania dostępu do Internetu i linku, prowadzącego do wirtualnego pokoju spotkań.

Dostęp do wartościowych treści mają dokładnie te osoby, na których Ci zależy. Na webinarium możesz zaprosić szerokie grono uczestników zachęcając ich także do dzielenia się informacją o spotkaniu ze znajomymi. Chcesz zorganizować webinarium tylko dla wybranej grupy? Nic prostszego, wysyłasz link dostępu tylko do konkretnych osób. Chcesz mieć pewność, że link zostanie wykorzystany zgodnie z Twoją intencją – możesz skorzystać z opcji nadawania indywidualnych haseł dostępu. Spotykaj i komunikuj się z tymi, którzy są dla Ciebie ważni.

Możliwość realizacji spotkań dużych grup. Możesz zaprosić do wirtualnego pokoju spotkań 50, 100 lub nawet 500 osób, a do tego utrzymać bardzo wysoki stopień interakcji pomiędzy uczestnikami oraz między uczestnikami, a ekspertem. Wszystko to dzięki odpowiedniemu przygotowaniu, prowadzeniu i wykorzystywaniu narzędzi do interakcji, takich jak czat, ankiety na żywo czy wspólna praca na białej tablicy.

Możliwość zadawania pytań. Nieoceniona! Zazwyczaj w programie webinarium przewidziany jest czas na sesję pytań i odpowiedzi. W trakcie webinarium uczestnicy mogą zadawać pytania ekspertowi na żywo – poprzez czat lub opcję głosową i usłyszeć na żywo odpowiedzi. Sięgnięcie tu i teraz do wiedzy i doświadczenia eksperta – bezcenne!

Opcja nagrania i udostępniania treści. Webinarium można bez trudu nagrać. Potem tylko odpowiedni montaż i wartościowy materiał jest gotowy do udostępniania w Internecie i mediach społecznościowych. Dzięki temu możesz dotrzeć z informacją do kolejnych osób zainteresowanych tym, co masz do przekazania i budować swój zasób wartościowych treści.

Share This