+48 723 998 331 kontakt@webinaria24.pl

 

Wydajność kosztowa. Zawebi co płacisz? W zależności od przyjętego modelu opłacasz: dostęp do platformy webinaryjnej w formie abonamentu lub korzystasz z mojego dostępu, eksperta merytorycznego – to z tą osobą spotkają się uczestnicy webinarium, przygotowania, realizację i montaż nagrania. Nie płacisz za: salę szkoleniową/ konferencyjną, catering, hotel, przejazdy, drukowane materiały szkoleniowe.
Wygoda użytkowania – zarówno Ty, zaproszeni eksperci jak i uczestnicy webinarium, możecie umościć się w ulubionym fotelu, z kubkiem herbaty pod ręką i uczestniczyć w wirtualnym spotkaniu z każdego miejsca globu, pod jednym warunkiem – posiadania dostępu do Internetu i linku, prowadzącego do wirtualnego pokoju spotkań.

Dostęp do wartościowych treści mają dokładnie te osoby, na których Ci zależy. Na webinarium możesz zaprosić szerokie grono uczestników zachęcając ich także do dzielenia się informacją o spotkaniu ze znajomymi. Chcesz zorganizować webinarium tylko dla wybranej grupy? Nic prostszego, wysyłasz link dostępu tylko do konkretnych osób. Chcesz mieć pewność, że link zostanie wykorzystany zgodnie z Twoją intencją – możesz skorzystać z opcji nadawania indywidualnych haseł dostępu. Spotykaj i komunikuj się z tymi, którzy są dla Ciebie ważni.

 

Share This