+48 723 998 331 kontakt@webinaria24.pl

O webinariach

01

Po co organizuje się Webinaria?

Webinarium umożliwia publiczności bardzo bezpośrednią formę kontaktu z ekspertem – zazwyczaj można zadać ekspertowi pytanie za pośrednictwem otwartego okna czatu, technicznie możliwe jest także głosowe włączenie się w rozmowę osób uczestniczących w spotkaniu.
02

Strategia marketingowa oparta o wartościowy content

Coraz powszechniejszy i dostęp do szybszego Internetu oraz rozwój mediów społecznościowych zmienia sposób komunikowania się firm i instytucji z klientami. Rozwija się kultura oparta na wiedzy, a stałe podnoszenie swoich umiejętności jest wpisane w czasy, w których żyjemy. W takim otoczeniu rośnie rola marketingu treści (content marketing) – czyli budowania relacji z klientami poprzez udostępnianie im wartościowych treści, a webinarium jest ich znakomitym nośnikiem.
Chcesz wystartować z własnymi  webinariami?

03

Blended – learning

Ważne treści i wiedzę możesz przekazać uczestnikom za pomocą webinariów przed szkoleniem, a po szkoleniu zorganizować wirtualne spotkanie podsumowujące. To tylko jeden z modeli wykorzystania webinarów w konstruowaniu efektywnych programów szkoleniowych. Chcesz zbudować program szkolenia typu blended-learnin?
04

Miejsce ma znaczenie

Włącz nowe możliwości, docieraj do tych osób, które nie mogą spotkać się z Tobą osobiście (ze względu na koszt dojazdu, termin spotkania) i wyjdź im na przeciw – zorganizuj webinarium i udostępnij jego nagranie w Internecie – w ten sposób “wiedza w pigułce” będzie dostępna z każdego miejsca i każdej porze. Chcesz wielokrotnie poszerzyć publiczność Twojej konferencji?

Chcesz wiedzieć więcej, masz pytania?

napisz do nas!

Skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe

Share This